Χριστουγεννιάτικες κάρτες για το Νοσοκομείο Βόλου

Τα παιδιά της Α τάξης ετοίμασαν τις κάρτες για τους ασθενείς, τους γιατρούς και τους νοσηλευτές του νοσοκομείου και τις παρέδωσαν στην δασκάλα της τάξης, κα Βιργινία έξω από το σχολείο σήμερα.
Την Πέμπτη μαζί με την Διευθύντρια και με άλλους συνάδελφους θα παμε στο νοσοκομείο Βολου.
Όσα παιδιά θέλουν να στείλουν τη δική τους κάρτα μπορεί να τις παραδώσουν στο μαγαζί που συγκεντρώνονται τα γάλατα για το ίδρυμα Άσπρες Πετσλουδες.
Το μαγαζί που μπορούμε να αφήνουμε τα γάλατα λειτουργεί:
Πρωί 09:00- 15:00
Απόγευμα 18:00- 20:00
Ευχαριστώ
Βιργινία

Διαβάστε επίσης:  Έγκριση διεξαγωγής Πανελλαδικού Μαθητικο ύ Διαγωνισμού "Σχολική Εφημερίδα - Σεβασμό ς στο ΟΛΛΑ Δικαίωμα"

Απάντηση

Σχετικά θέματα

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ

Συμμετοχή εκπροσώπων γονέων σε ενημερωτική τηλεδιάσκεψη για τα μέτρα προστασίας από τον Covid19 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ