8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟY Aρχείο,Ανακοινώσεις σχολείου,Δραστηριότητες Αναλυτικές οδηγίες λειτουργίας σχολείου 2020-2021

Αναλυτικές οδηγίες λειτουργίας σχολείου 2020-2021

Έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς 2020 – 2021

Αγαπητά παιδιά, γονείς – κηδεμόνες… καλή σχολική χρονιά!

Μια δημιουργική νέα χρονιά αρχίζει δυναμικά και αισιόδοξα, αποβλέποντας στη δημιουργία του καλύτερου δυνατού εκπαιδευτικού περιβάλλοντος για τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς που κυνηγούν τα όνειρά τους και κάνουν πράξη τις αξίες τους ανεξάρτητα από τις εκάστοτε συνθήκες.

Με την παρούσα ανακοίνωση στοχεύουμε να σας ενημερώσουμε για τον τρόπο λειτουργίας της σχολικής μονάδας όπως αυτός διαμορφώνεται σύμφωνα με τις νέες ιδιαίτερες συνθήκες που βιώνουμε όλα τα μέλη της εκπαιδευτικής κοινότητας, μαθητές, γονείς, εκπαιδευτικοί. Διαβάστε στο παρακάτω έγγραφο:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Κατεβάστε το

Διαβάστε επίσης:  Προκήρυξη 4ου Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγω νισμού Συγγραφής Παραμυθιού