8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟY Aρχείο,Δημήτρης Λεπίδας,Δράσεις τμημάτων,Δραστηριότητες Κυκλοφορεί από την Τρίτη στο σχολείο μας το 2ο τεύχος του περιοδικού μας «Σχολικός Καθρέφτης»! Συνέντευξη με την υφυπουργό Παιδείας κα Ζέτα Μάκρη!

Το 2ο τεύχος του περιοδικού της Έψιλον 1 τάξης «Σχολικός Καθρέφτης» είναι έτοιμο με πλούσια και ενδιαφέροντα θέματα, και επιπλέον με συνέντευξη με την υφυπουργό Παιδείας κα Ζέτα Μάκρη! Κυκλοφορεί από την Τρίτη στο σχολείο μας!

Διαβάστε επίσης:  Ανακοίνωση για έναρξη τηλεκπαίδευσης από 16/3/21

Απάντηση

Σχετικά θέματα

Εκδήλωση – συζήτηση με θέμα «Κακοποίηση – Παραμέληση Παιδιού»Εκδήλωση – συζήτηση με θέμα «Κακοποίηση – Παραμέληση Παιδιού»