Πρόσκληση σε διαδικτυακή ενημέρωση.

Το Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ Μαγνησίας, η Ένωση Γονέων Ν. Μαγνησίας & σχολεία της Μαγνησίας, σε συνεργασία με την Πνευμονολογική Κλινική της Ιατρικής Πανεπιστημίου Θεσσαλίας & με το Εργαστήριο Υγιεινής και Επιδημιολογίας Ιατρικού Τμήματος Πανεπιστημίου Θεσσαλίας,

Σας προσκαλούν

σε διαδικτυακή συνάντηση, εκδήλωση – ενημέρωση:

«Πανδημία, Ευπαθείς ομάδες και υποκείμενα νοσήματα»

«Υγειονομικά Πρωτόκολλα Πρόληψης και Διαχείρισης Κρουσμάτων COVID στα Σχολεία»

Στόχος είναι να ενημερωθούν οι γονείς και κηδεμόνες του σχολείου από διακεκριμένους επιστήμονες, εκ των οποίων ένας εξ αυτών διατελεί σύμβουλος στον ΕΟΔΥ και στον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας.

Σας επισημαίνουμε πως στην αρχική σελίδα θέλει ΜΟΝΟ το όνομα Επίθετο αυτού που συμμετέχει και αν δεν έχει το webex στον υπολογιστή θα χρειαστεί μια απλή εγκατάσταση του αρχείου ( θα ζητηθεί κάτω αριστερά).

1ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-13-10-2020

Διαβάστε επίσης:  Βοήθεια στους πλημμυροπαθείς της Καρδίτσας

Απάντηση

Σχετικά θέματα